Výber správneho vysávača má pár pravidiel

Výberte si vysávač a tepovač správne

Na prvom miesti si musíme uvedomiť, že každý vysávač či tepovač použijeme na niečo iné.. Ak bývate v menšom byte, napríklad dvoj či trojizbovom, vysávač s nižším výkonom pre domácnosti do 100 euro Vám bude bohato stačiť. Ak sa však chystáte povysávať ubytovňu či vytepovať väčšie kancelárske priestory potrebujete iný stroj. Takéto malé vysávače zaraďujeme do kategórie z kategórie ,, hobby,,.
Rozmýšlajte obozretne, pretože potrebujete väčšiu položku v rodinnom rozpočte.

Ak potrebujete vysávač na väčšiu plochu, ako by ste ho ho používali iba pár minút týždenne, poobzerajte medzi provesionálnymi strojmi. S  hobby mašinkou si pravdepodobne nevystačíte. Pre naše potreby, ako špecializovanej čistiacej a hĺbkovo tepovacej firmy, kupujeme iba vysávače a tepovače tej najvyššej profesionálnej triedy. Ak si totižto nevyberiete vysávač presne podľa vašich potrieb, vystavujete sa riziku väčšej spotreby energi. Ďalej sa viacej narobíte, alebo Vám výkon nebude stačiť..

,,Ak máte v domácnosti aj nejaké ratolesti, ktoré málokedy posedia a v kuse niečo rozsypú, popozerajte sa po triedach vysávačov hobby. Taktiež zvažujte triedu hobby, ak Vám pobehuje psík či mačka v domácnosti a s najväčšou pravdepodobnosťou vysávate každý deň. A presne toto sú prípady používajte vysávače určené pre domáce použitie. Pri bežnom zaťažení v domácich podmienkach vydržíte s hobby vysávačom aj niekoľko rokov.  Avšak, ak s takýmto vysávačom pracuje upratovačka a používa ho na ohromné plochy administratívnych budov, za pár mesiacov vysávač zhorí. Tepovač je vždy najlepší profesionálny. Takto prichádzate o peniaze, pretože jeho pomer cena/ výkon staviame na úplne na iné použite. čistenie nespravíte tak dôkladne.

Tepovače verzuj vysávače

Parametre jednoducho neobýdete. S profesionálnymi jednofázovými motormi namontovanými do komerčných vysávačov a tepovačov vydržíte až okolo 1100 motohodín. Zatiaľ čo pri vysávačoch do domácnosti dosiahnete iba zlomok tejto hodnoty. Značný rozdiel spozorujete tiež vo filtračných systémoch.
Z ekonomického hľadiska si skrátka dopredu zhodnotte, na akú prácu budete daný vysávač potrebovať a kde ho využíjete. Nikdy si na komerčné účely nekupujte tepovacie stroje na domáce použitie, síce majú nižšiu cenu, ale tú prakticky okamžite doženiete na ich opotrebovaní. Peniaze investované do správne zvoleného vysávača sa Vám určite vrátia v spokojnosti. Nebudete sa musieť starať a vysávač budete využívať roky.  Komerčné vysávače dimenzajnujeme na iné podmienky, ako vysávače na policiach v supermarketoch.

V profesionálnych strojoj montujeme objemnejšie zásobníky na odpad, do ktorých vôbec nepridávame vrecká na odpad. Profesionálne tepovače a vysávače vybavujeme výkonnejšími turbínami a čerpadlami .
Vo veľa prípad sa dostanete do situácie, že jednoducho nemáte čas tepovať si  upratovať. Potrebujete súrne vyčistiť alebo povysávať, pre tieto prípady nás neváhajte kontaktovať. V ysi odýchnete a my Vám radi pomôžeme. Poskytujeme tepovanie,  čistenie kožených sedačiek Malacky, upratovanie, umývanie okien v najvyšej kvalite. Našou devízou sú dlhoročné skúsenosti a cieľom spokojný zákazník. Tak hor sa do upratovania a hĺbkového tepovania.