porovnanie koberca

Tepovanie v Gajaroch

1. používame profesionálne stroje a zariadenia najvyššej kvality
2. máme dlhoročnú prax a sme zbehlí v najmodernejších trendoch
3. používame ekologické a dezinfekčné čistiace prostriedky
4. sme flexibilní a ochotní pracovať 24/7
5. špecializujeme sa n čistenie rôznych typov materiálov
6. sme priateľskí, ochotní, zodpovední a vždy pripravení Vám pomôcť

Tepovanie Gajary od Topservis v najvyššej kvalite

V Topservis nás tepovanie baví a robíme ho z vášňou, preto máme prirodzene nastavené štandardy najvyššej kvality. Tepovanie vždy začíname obhliadkou, aby sme začali s tou najvhodnejšou čistiacou technikou a prostriedkami, ktoré existujú. Na samom začiatku vždy berieme do úvahy typ služby, ktorú požadujete, charakter materiálu, typ a mieru znečistenia a Vaše priority. Vždy nám ide o Vašu plnú spokojnosť.

Kvalitne vytepovaný gauč či behúň je náročný cieľ. Preto sme ako profesionáli v obore tepovania vždy pripravení Vám pomôcť. Kontaktovať nás môžete počas celého týždňa na 0908437079.

Ekologické a extra účinné čistiace prostriedky

Čistiace prostriedky, ktoré používame sú veľmi šetrné a hypoalergénne pri kontakte s ľudskou pokožkou. Neobsahujú totiž formaldehyd, chlór a fosfáty. Napriek tomu používame len prostriedky s vysoko účinnými zložkami, preto sa nikdy nemusíte obávať využiť naše služby. Pri každom hĺbkovom tepovaní v okrese Malacky prirodzene odstraňujeme prach, roztoče a voľne uložené znečistenie. Zároveň si však dokážeme poradiť aj z výrazne zanesenými mastnotami na opierkach hlavy, rúk a odolnými fľakmi. V každej chvíli sledujeme najmodernejšie trendy a neustále sa zlepšujeme.

Hĺbkové tepovanie v Gajaroch a hygienický výsledok

Ako odborníci na tepovanie sa Vám vždy snažíme doručiť ten najlepší výsledok a dojem čistenia sedačiek a kobercov. Preto v každej chvíli dodržiavame tie najvyššie štandardy nielen v oživení farieb a odstránení škvŕn, ale aj hygieny. Dezinfekciu od vírusov, batérií a roztočov ponúkame ako prirodzenú súčasť základného tepovacieho prášku, ktorý používame. Týmto spôsobom dokážeme zničiť až 99% baktérií a roztočov, pričom takto hygienicky vyčistený gauč a koberec vydrží až 6 mesiacov.

Ochrana proti budúcim škvrnám

Pri každom hĺbkovom tepovaní Gajary zároveň ošetrujeme tepovaný nábytok proti budúcim škvrnám a zanesenému znečisteniu. To znamená, že aj v prípade, keby ste si vytvorili prípadný fľak, pri nasledujúcom hĺbkovom tepovaní ho oveľa jednoduchšie vyčistíme. Takto isto jednoducho dokážeme odstrániť aj zanesenú mastnotu, pretože špina na látke sa správa ako abrazívum. Jednoducho si to môžete predstaviť ako piesok, ktorý vysypete na sedačku a budete ho neustále šúchať. Postupne vyderiete dieru, čo by sa Vám na čistom čalúnení nepodarilo.