čistenie kancelárskych kobercov

Tepovanie kobercov, stoličiek a sedačiek v kanceláriách

Kancelárie sú jedným s najviac zaťažovaných priestorov, ktoré musíte udržiavať čisté a v čo najlepšom stave. Preto výskumníci vývíjájú čistidlá a stroje k tomu určené. Napriek tomu upozorňujeme, že tu by ste pravidelnosť tepovania v žiadnom prípade nemali brať na ľahkú váhu. Nebezpečenstvo, že fatálne zničíte a výrazne skrátite životnosť kobercov či čalúneného nábytku je príliš vysoká. Napriek tomu, že profesionálne postupy máme už na veľmi vysokej úrovni.

Vďaka extrakčnému tepovaniu na mokro sme schopný odstrániť naozaj hlboko zanesenú , zažranú špinu, najrôznejšie nečistoty. Zbavíme Vás fľakov, škvŕn, roztočov, všakovakých alergénov a zabezpečíme dezodoráciu čistených povrchov. Po takto ošetrených kobercov či kresiel získate priestor so sviežim dizajnom. Zlepší sa Váš pocit aj pocit Vašich pracovníkov, zmeníte ich výkon a vylepšíte aj reprezentačný dojem celej firmy.

Prostredníctvom tých najkvalitnejších chemických prostriedkov značky Kärcher sme v našej firme Topservis schopný vyčistiť značné plochy. Tepovanie Malacky spravíme v kancelárskych priestorov v krátkom časovom úseku. Podľa našich skúseností vyčistené čalúnenie v kanceláriách schne najrýchlejšie, v rádoch zopár hodín. Čiže do plnej prevádzky sa vrátite takmer okamžite.

Namáhanie kresiel, stoličiek a sedačiek 

Zvyčajne tento typ čalúneného nábytku nedostanete v kanceláriách až v tak rýchlo do stavu súcom na hĺbkové tepovanie. Čo máte úplne prirodzené pri celoplošných kancelárskych kobercoch. Dôvodom býva hlave absencia prezuviek či návlekov na topánky. Vtedy vlastne nazbieranú nečistotu prinášate do vnútra z vonkajšieho prostredia a vtierate ju do vlákien koberca. Preto musíte čistenie kobercov robiť častejšie, ale ani tepovanie kresiel či stoličiek by ste nemali zanedbávať. Mastné nánosy od rúk, hlavy či najrôznejšie fľaky, potrebujete odstraňovať pravidelne, aby ste si nespôsobovali trvalé znehodnotenie čalúneného nábytku.

Vyschnutie potom rátajte na pár hodín, takisto ako v prípade kobercov. Napriek tomu odporúčame tepovať v lete. Aj keď v našej firme Topservis Vám ich dokážeme zabezpečiť v podstate kedykoľvek. Viacmenej nám nezáleží na ročnom období, ranných, obedných či večerných hodinách a ani či sa jedná o pracovný týždeň či o víkend. Snažíme sa v plnej miere vychádzať zákazníkom v ústrety.