Hĺbkové tepovanie v Malackách a Stupave

Od samého začiatku našej existencie už v roku 2006 radíme hĺbkové tepovanie v Malackách a Stupave medzi naše nerozšírenejšie služby. Vďaka nadšeniu, s ktorým čistíme, tepujeme a zaujímame sa o najmodernejšie trendy vo svete upratovania, sme sa vypracovali na naozaj vysokú úroveň. Nielenže odstránime drvivú väčšinu fľakov a úplne zbavíme sedačku nánosov mastnoty z rúk a hlavy, ale Vám zabezpečíme aj dokonalú hygienu. Pretože ako výhradnú súčasť našich prípravkov využívame ochranu proti roztočom, baktériám a vírusom. Vďaka tomu dôkladné hĺbkovo tepujeme a čistíme všetok čalúnený nábytok, sedačky, autá, koberce, postele a matrace v domácnostiach, ako aj kreslá a kancelárske stoličky vo firmách. Ochotne prídeme za Vami na čistenie a hĺbkové tepovanie v Malackách aj Stupave.

Výhody viacfázového tepovania vlákien do hĺbky

Výhodu nášho moderného prístupu hĺbkového tepovania v Malackách a Stupave vidíme v bohatých skúsenostiach a čistote, ktorú staviame o level vyššie. Zároveň vôbec nemusíte presúvať koberec, sedačku či iným nábytok, pretože viacfázové hĺbkové tepovanie v Malackách aj v Stupave zabezpečíme u Vás doma.

Nielenže odstránime drvivú väčšinu škvŕn, ktoré si možno myslíte, že nepustia, ale zároveň mechanicky nedrhneme. Teda ani nespôsobujeme mechanické opotrebovanie. Pri tomto precíznom čistení vlastne nič nerobíme mechanicky, nepoužívame žiadne kefky, ani nič podobné. Celé hĺbkové tepovanie a čistenie robíme na báze chemického rozpúšťania a následne úplne odsávame všetky zbytky čistiacich prostriedkov. Týmto prístupom potom zabraňujeme vytrhávaniu a opotrebovávaniu vlasu koberca či čalúneného nábytku. Čo ste si možno všimli pri ručnom čistení. Mechanicky nečistíte tak účinne, ale následne poškodené vlákna aj ľahšie zašpiníte a v niektorých prípadoch ich už vôbec nevrátite do pôvodného stavu. Zároveň hĺbkovým tepovaním nečistoty nezatláčame dolu do látky alebo koberca, ale všetky odsávame von s maximálnym čistiacim efektom. Zároveň uvidíte, ako tepovaný vlas narovnávame, regenerujeme a dostaneme do pôvodnej polohy.

Skrátka výhody viacfázového hĺbkového tepovania v Malackách a Stupave uvidíte okamžite. Našim inovatívnym prístupom a čistiacimi prostriedkami vyčistený povrch zbavíme nečistôt, obnovíme farby a látku krásne sviežo rozvoniame.  Na záver zanecháme tepovaný povrch ešte konzervovaný voči následnému znečisteniu a jeho lepšiemu budúcemu odstraňovaniu. Ošetrený povrch potom dlhšie udržíte ako nový a až 5-násobne predĺžime jeho životnosť..

Postup pri hĺbkovom čistení a tepovaní čalúnenia

Celý proces začíname obhliadkou, vytypovaním škvŕn, najviac znečistených miest a zvolením najvhodnejšieho postupu hĺbkového tepovania v Malackách a Stupave. Až následne začíname celý proces čistenia. Postupne na znečistený povrch pod tlakom nanášame koncentrát prípravku, ktorým rozpúšťame aj veľmi zanesené nečistoty. Súčasne toto znečistenie odsávame aj spolu s čistiacim koncentrátom. V procese pokračujeme pokiaľ neodsajeme všetku špinu a čistení povrch zostane úplne čistý. Celý proces zabezpečujeme veľmi výkonnými strojmi, čiže koberec, sedačka alebo iný čalúnený nábytok zanecháme ako nový s minimálnou vlhkosťou 3,5%.

Následne dobu schnutia ovplyvníte viacerými faktormi. Ako rýchlo si totižto sedačku vysušíte závisí na teplote vzduchu, type čisteného povrchu a na stupni intenzity znečistenia. Ale zhruba hĺbkovo vytepovaný nábytok usušíte za 4-10 hodín.

V ďalšej fáze v procese hĺbkového tepovania pokračujeme: V situáciách pri nadmerne zanesených povrchoch. Jednoducho na špinu nastriekame prostriedok na intenzívne znečistenie a necháme ho chvíľu pôsobiť. Potom škvrny a zažranú špinu odsajeme.
Vyčistíme veľké množstvo odolných škvŕn od kávy, vajec, potravín, žuvačky, mastnoty, fixky…Škvrny sú však veľmi špecifická špina, ktorej v mnohých prípadoch musíme venovať špeciálny prístup. Preto ak sa vám podarí nejaký fľak, vždy nás radšej okamžite kontaktujte, ako by ste mali vziať situáciu do vlastných rúk a niečo pokaziť. Nevhodnými prípravkami môžete totiž fľak zaprať a už ho neodstránite. Ako aj, keď necháte niektoré typy fľakov dlho zaschnúť, tiež môžeme mať s nimi zbytočný problém.

Roztoče – okom nepostrehnuteľný alergén

Voľným okom nerozoznateľné mikroskopické pavúkovce, sú spolu s prachom hlavnou príčinou alergických reakcií. Sú veľmi drobné a takmer priesvitné organizmy. Ich veľkosť sa pohybuje medzi 0,2 – 0,3 milimetra. Práve preto na ich pozorovanie potrebujete mikroskop. Hovoríme o miniatúrnych kanibaloch, ktorý sa živia zvyškami našej kože a vlastne všetkým organickým čo nájdu. Dobre sa im darí hlavne v tme, v teplom a vlhkom prostredí našich spální. Zároveň ich zabíja slnečné svetlo, sucho a nízka teplota. Jednoducho sú to organizmy, ktoré živé aj odumreté sa spolu s prachom a zvyškami našej odumretej kože stávajú súčasťou tzv. bytového prachu. Pre alergikov je práve tento prach zďaleka najväčšou príčinou ich problému.

Ak aj Vám bola diagnostikovaná alergia na prach, príčinu môžete pravdepodobne priradiť výskytu roztočov, v prvom rade minimalizujte množstvo bytového prachu vo Vašej domácnosti. Najlepšia cesta ako potlačíte alergiu na roztoče je, ak vytvoríte také domáce a pracovné prostredie, kde sa im nebude dariť. Najlepším riešením ako bytový prach eliminujete je hĺbkové tepovanie v Malackách a Stupave na pravidelnej báze. Aspoň raz za rok si nechajte hĺbkovo vytepovať všetok čalúnený nábytok.

Roztoče nájdete po celej domácnosti

Roztoče sa vyskytujú v kobercoch, sedačkách, závesoch, v čalúnenom nábytku s látkovým povrchom a všetkých ostatných bytových textíliách. Objavujú sa v menších alebo väčších počtoch vo všetkých obytných priestoroch. Aby ste výskytu roztočov úplne zabránili, musíte hĺbkové tepovanie v Malackách a Stupave robiť raz za pol roka, pretože našimi prípravkami poskytujeme takto dlhú ochranu. Ak Vám ale stačí, aby ste ich počet iba čo najviac zminimalizovali, jednoducho dôkladne upratujte a čalúnený nábytok pravidelne hĺbkovo tepujte aspoň 1x ročne.