Tepovanie Malacky a okolie Topservis sedačka 03

Tepovanie v Moravskom Svätom Jáne a Sekuliach

Tepovaním v Moravskom Svätom Jáne a Sekuliach zbavíme Vašu sedačku a koberce fľakov, mastnoty od rúk a hlavy a rozžiarime farbu

1. ZADARMO v rámci tepovania Vám ošetríme sedačku a koberec proti fľakom
2.Tepovaním dezinfikujeme proti vírusom, baktériám a roztočom
3. Tepujeme, čistíme a ošetrujeme každý typ čalúnenia aj kožu
4. Vašu sedačku a koberce zbavíme zápachu a fľakov

Ako profesionálna hĺbkovo tepovacia firma pôsobiaca v Moravskom Svätom Jáne a Sekuliach sa špecializujeme na čistenie všetkého čalúnenia. Zároveň upratujeme a čistíme aj kožené sedačky. V rámci tepovania čistíme pohovky, matrace, behúne stoličky, postele a všetko čalúnené v domácnosti pomocou špičkovej technológie. K svojej práci využívame len moderné metódy viacfázového hĺbkového tepovania. Pred čistením u Vás presne určíme, ako budeme postupovať. Kľudne môžete mať sedačku hodvábu, z bavlny, kože, velúru a podobne. Prídeme za Vami kdekoľvek v Sekuliach.

Koža a sedačky z jemných materiálov potrebujú iný typ tepovania, ako sedačky zo syntetických materiálov. Pohovky zo syntetických vlákien vyčistíme najľahšie. Hovoríme tu totižto o bežnom type hĺbkového tepovania v Moravskom svätom Jáne, pri ktorom ale používame extra účinné čističe. Zároveň bez toho, aby ste si museli vyberať, Vám akúkoľvek sedaciu súpravu vždy ošetríme proti budúcim fľakom. Nezáleží nám, či budeme odstraňovať krv, červené víno, perá, fixky alebo nános mastnoty na opierkach rúk.

Ako postupujeme pri tepovaní?

Tepujeme v Moravskom svätom Jáne pomocou vylepšeného vodného extraktora Kärcher, ktorý je jeden z najúčinnejších. Celý proces začíname pomocou extra účinných čistiacich prostriedkov. Tieto sú určené na silno znečistené povrchy a na odstránenie rôznych škvŕn. Počas tohto procesu dokážeme odstrániť až 90 % typov fľakov. Môžete pred nás postaviť škvrny od jedla, kávy, atramentu, farbičiek, moču, zvratky a podobne.

V nasledujúcej fáze začíname pod tlakom nanášať horúci roztok vody a čistiacich prostriedkov. Týmto spôsobom okamžite rozpúšťame zanesené znečistenie a prach. Profesionálne tepovače Kärcher majú obrovský sací výkon, ktorým rozpustenú špinu s vodou vynikajúco odsajeme. Sedačky a koberce vyschnú do 24 hodín v závislosti od času, po ktorý musíme sedačku tepovať. Iné množstvo vody totižto preženie sedačkou, ktorú tepujeme v Sekuliach hodinu a iné, ktorú tepujeme dve hodiny. Tiež Vám skôr vyschne sedačka v auguste, kedy máte vyššiu teplotu a je otvorené a inak v zime.

Niektoré fľaky tepovaním neodstránite

Musíme podotknúť, že niektoré škvrny proste nedokážeme tepovaním odstrániť. Spomenieme tu napríklad zaschnutý vosk, tiež neodstránime niektoré farby. Niekedy nám robia problém aj fľaky, ktoré ste sa snažili odstrániť svojpomocne. A v niektorých prípadoch škvrnu odstránime len do určitej miery. Pri škvrnách si hlavne pamätajte, že čím skôr fľak tepovaním v Moravskom Svätom Jáne a Sekuliach odstránime, tým je väčšia pravdepodobnosť, že zíde. Toto sa týka hlavne škvŕn ako krv.