porovnanie čistenie

Tepovanie v Plaveckom Štvrtku

V rámci našich služieb v Topservis ponúkame aj viacstupňové hĺbkové tepovanie v Plaveckom Štvrtku na premenu starých a znečistených gaučov. Ponúkame profesionálne služby, ktoré neustále vylepšujeme pomocou najmodernejších postupov, aby vaša sedačka vyzerala ako nová. Pri našej práci využívame len čistiace prostriedky s vysoko účinnými látkami a profesionálne vybavenie. Pretože ako cieľ máme výsledok, s ktorým budete spokojný a zároveň dosiahneme dlhotrvajúci výsledok. Zároveň využívame ošetrenie sedačky alebo koberca proti budúcim fľakom a zanesenému znečisteniu. Výsledok uvidíte pri nasledujúcich čisteniach a v predĺženej životnosti vášho čalúneného nábytku.

Nech máte akýkoľvek typ látky, koberca alebo pohovky, neváhajte sa opýtať, pretože disponujeme viacerými spôsobmi tepovania v Plaveckom Štvrtku. Zvolíme vždy najideálnejší spôsob hĺbkového tepovania podľa požiadavky Vášho čalúneného nábytku. Môžete si nás zavolať ako do domácnosti, tak do kancelárie, sme absolútne flexibilný. Dajte nám vedieť čo by ste potrebovali a my sa Vám vždy budeme snažiť ísť v ústrety.

Tepujeme v Plaveckom Štvrtku na mieru

Na trhu zoženiete množstvo rôznych typov pohoviek a typov látok na nich, niektoré môžu mať špecifické požiadavky na čistenie, preto sa nás vždy pýtajte. Ochotne Vám radi poradíme a vyberieme ten najvhodnejší spôsob čistenia. To isté platí aj pri výbere najvhodnejšieho termínu na čistenie, snažíme sa Vám maximálne ísť v ústrety. Po dohode vieme na tepovanie v Plaveckom Štvrtku prísť podvečer, v noci, prípadne cez víkend alebo sviatky.

Hĺbkové tepovanie gauča a kobercov robíme ako jeden z viacerých procesov, aby Váš nábytok vyzeral skvele. Ak máte sedačku znečistenú škvrnami, rozliatym jedlom prípadne zaneseným znečistením, vieme si s tým poradiť. Aj keď sa Vám možno zdá, že už je Váš koberec a sedačka naozaj v dezolátnom stave, nemeňte ju za novú. Našim hĺbkovým tepovaním robíme skoro zázraky za oveľa nižšiu cenu, ako by Vás vyšiel nový nábytok.

Pri našej práci využívame najmodernejšie metódy a najúčinnejšie čistiace prostriedky, ktoré v spolupráci s našimi skúsenosťami zaisťujú, že budete mať čistenie prémiovej kvality. Neodstránime len rôzne typy fľakov a zanesenej mastnoty, ale aj pachy, prach, roztoče, baktérie a vírusy.

Sme ochotní a dôveryhodní

Hĺbkové tepovanie v Plaveckom Štvrtku je našim koníčkom, nikdy ho nerobíme na silu, preto poskytujeme prvotriedny zákaznícky servis a služby najvyššej kvality. Aby sme dosahovali tých najlepších výsledkov používame len moderné profesionálne postupy, ktoré sú účinné na nečistoty, ale zároveň šetrné k čistenému povrchu.

Keďže sme veľmi skúsená rodinná firma, v ktorej tepovanie a upratovanie robíme s vášňou, sme tou správnou voľbou. Našim cieľom je čisté prostredie, v ktorom budete radi relaxovať a oddýchnete si v čistom a hygienickom priestore.

Pre cenovú ponuku, otázku alebo radu nás neváhajte kontaktovať buď mailom na topservis@topservis.sk alebo telefonicky 0908437079