tepovanie

Tepovanie v Stupave

Nemusíte trpieť vyblednutú, špinavú sedačku alebo znečistený koberec, ponúkame Vám totižto extra účinné viacfázové tepovanie v Stupave. Naším odborným prístupom k hĺbkovému tepovaniu a starostlivosti o čalúnenie, im znova vrátime pôvodný vzhľad. Znova budete mať dobrý pocit z krásnej sedačky a oživeného koberca. Znova Vám bude žiariť úsmev a budete cítiť spokojnosť. Zo sedačky odstránime najrôznejšie fľaky, škvrny, nánosy mastnoty od rúk a hlavy, roztoče a zažraté znečistenie.

Náš cieľ máme nastavený úplne jednoducho, aby každý mohol znovu zažiť vďaka tepovaniu v Stupave príjemný pocit z novej sedačky. Sme si dobre vedomí, že pohovku ani behúň si nedokážete bežným používaním udržať ako nový. V každej domácnosti máme čalúnený nábytok vystavený tlaku znečistenia, domácich miláčikov či detí. Ale ak budete svojej sedačke venovať raz za čas profesionálnu starostlivosť, môžete si gauč užívať bez negatívnych následkov na jeho vzhľade.

Tepovanie krok po kroku

Vždy keď prídeme hĺbkovo tepovať, celý proces začíname obhliadkou najviac zaťažených miest a kontrolou stavu. Tento proces nikdy nemôžete vynechať a svojou dôležitosťou je rovnocenný samotnému tepovaniu. Pretože v prvom kroku spoznáme samotné vlastnosti sedačky a koberca, na základe ktorých môžeme zvoliť správny spôsob tepovania v Stupave. Nielenže vieme ako postupovať, ale ani v procese čistenia nezabudneme na žiadne znečistené miesto. Pri samotnej kontrole tiež zisťujeme či sedačka tiež potrebuje špeciálne ošetrenie. Pod ošetrením si predstavte odstránenie fľakov prípadne zažratej mastnoty a znečistenia.

V následnom kroku sa púšťame do samotného hĺbkového tepovania. V tejto fáze očakávajte efektivitu, rýchlosť a precíznosť do začiatku do konca, ktoré vychádzajú z našich dlhodobých skúseností. Samotný výsledok našej práce odvodzujeme od našich výkonných tepovacích strojov a extra účinných čistiacich prostriedkov. Tieto vyberáme s najvyššou pozornosťou, aby spĺňali naše najvyššie normy.

Sústredíme sa na každý typ znečistenia

Nikdy netvorí znečistenie na sedačke či koberci len viditeľné znečistenie. Okrem rôznych škvŕn, mastných nánosov a prachu, tvoria špinu aj roztoče, baktérie a rôzne alergény. Keď vytepujeme všetko toto znečistenie, odovzdávame sedačku, gauč alebo koberec zákazníkovi s jasnými farbami, voňavý a hygienický. V nejednom prípade dosiahneme taký výsledok, že naši zákazníci neveria, že je možné dosiahnuť až takýto výsledok. Tepovanie v Stupave posúvame na vyšší level.

Náš prístup je individuálny a úctivý

Vôbec nám nezáleží či si nás zavoláte na tepovanie domov do Stupavy, alebo na pracovisko, vždy očakávajte čistiacich technikov, ktorý tvrdo pracujú. V každej situácií pristupujeme k svojim zákazníkom úctivo, spoľahlivo a s najväčšou obozretnosťou k čistenému nábytku. Našu prácu máme ako vášeň, preto vždy odovzdáme pri hĺbkovo tepovaní viac, ako by ste očakávali.

Od momentu kedy si nás vyberiete, uvidíte, aký ústretový a užitočný sme tím. Vždy sa snažíme, aby sme každú našu službu odviedli čo najdôkladnejšie a celý proces prebehol hladko a efektívne. Zažijete pohodlný proces s perfektným výsledkom.