tepovanie

Tepovanie v Závode

Vo firme Topservis zabezpečujeme profesionálne hĺbkové tepovanie v Závode a okolí .

Neviete sa už pozerať na svoju zamastenú sedačku alebo koberec? Vo firme Topservis zabezpečujeme hĺbkové tepovanie všetkého čalúnenia v domácnostiach. Vytepujeme Vám pohovky, taburetka, kreslá, stoličky, kuchynské lavice alebo matrace v. Náš odborný prístup môžete využiť na akomkoľvek mieste v Závode, prídeme k Vám domov alebo do kancelárie. K našej práci využívame profesionálne vybavenie a extra účinné čistiace prostriedky či už k vodnej extrakcii čalúnenia, alebo hĺbkovému čisteniu kožených sedačiek.

Našimi dlhoročnými skúsenosťami sme nazbierali skúsenosti k odstraňovaniu naozaj odolných fľakov v Závode. Popri škvrnám od kávy, moču, zvratov, krvi alebo rôznych potravín, zároveň odstraňujeme aj pridružený zápach. Zápach je spôsobný hlavne mikróbmi, ktoré znečistením získavajú živnú pôdnu na svoj rast. Iba dôkladným hĺbkovým odstránením zažranej špiny dokážete odstrániť zápach, aby ste ho nemuseli iba prekrývať nejakou vôňou. Pomocou nášho profesionálneho vybavenia dokážeme eliminovať až 99% všetkých baktérií a roztočov.

Naše tipy pre dokonale čistú sedačku a koberec:

1. Výrazne ste si nárazovo znečistili pohovku? Bezodkladne nás kontaktujte a požiadajte o radu, aby ste minimalizovali možné škody pred odborným zásahom! Vždy sa snažíme zákazníkom vyjsť maximálne v ústrety, aby nikto dlho nečakal. Pretože čím rýchlejšie sa dostaneme k hĺbkovému tepovaniu v Závode, tým efektívnejšie výsledky dosiahneme. Tu by sme chceli hlavne spomenúť rozsiahle škvrny od krvi, ktorých ideálny čas odstránenia je do 2 dní.

Nikdy nezanedbávajte pravidelné tepovanie a ošetrovanie

2. Vždy sa snažte dodržiavať pravidelnosť tepovania sedačiek a kobercov v Závode! Ideálne dodržiavajte profesionálnu starostlivosť raz za rok, ale popri tom sa snažte pravidelne vysávať. V našom spektre ponúkaných služieb nájdete údržbu všetkého koženého a čalúneného nábytku pre domácnosti, ale aj pre firmy. Totižto pravidelným odborným tepovaním nedosiahnete len krásny vzhľad Vašej sedačky, ale zároveň výrazne predĺžime je životnosť. Vašu pozornosť si okrem pohoviek tiež zaslúžia koberce a určite matrace.

Odstránime zápach, oživíme farby a predĺžime životnosť

3. Používate svoju sedačku už dlho a zdá sa Vám ,že už nevyzerá a ani nevonia ako na začiatku? Nekupujte si novú! Vo firme Topservis poskytujeme v Závode vysoko účinné tepovanie vodnou extrakciou, ktorým vrátime niekoľko rokov života Vašej sedačke. Používame len tie najefektívnejšie odstraňovače škvŕn a zanesenej mastnoty. Výsledkom budete mimoriadne prekvapený. Zároveň pri našej práci všetko dezinfikujeme.