kreslo porovnanie

Tepovanie v Zohore

Pracujeme ako rodinná firma, v ktorej sa zaoberáme kompletným upratovacím servisom so špecializáciou na hygienické a extra účinné hĺbkové tepovanie v Zohore.

Pravidelným odborným tepovaním čalúneného nábytku a kobercov nielen oživíte farby a odstránite zápach a roztoče, ale tiež výrazne predĺžite životnosť svojho gauča.

Ak prihliadneme na fakt, že do pohoviek a sedačiek neraz veľa investujeme, mali by sme mať na pamäti, že zanesenú nečistotu musíme pravidelne odstraňovať. Totižto pravidelnou údržbou zabránite vyšúchaniu látky a vychodeniu chodníčkov na kobercoch a opotrebovaniu vlákien.

Moderné behúne a materiály na gaučoch si vyžadujú šetrný a profesionálny prístup, aby ste nepoškodili farby a zároveň dôkladne odstránili znečistenie. Pri neodbornom tepovaní v Zohore si totižto môžete poškodiť a zaprať škvrny alebo znečistenie. Preto vždy radšej varujeme, aby ste sa zbytočne neunáhlili a na čistenie fľakov a mastnoty od rúk si do Zohoru radšej zavolali odborníkov.

Zabezpečíme Vám v Zohore sviežu, krásnu a hygienickú sedačku

Naším overeným systémom hĺbkového tepovania v Zohore, ktorý vylepšujeme už od roku 2006, odstránime nielen zažranú špinu, škvrny a pachy, ale aj mastnoty, baktérie, roztoče a spóry plesní. Keď budeme od Vás odchádzať, Vaša sedačka a koberec budú fantasticky vyzerať, sviežo voňať a budú hygienické. Ošetrenie proti roztočom, ktoré pridávame do prášku ako základ, ochráni Váš čalúnený nábytok proti roztočom až na 6 mesiacov.

Našim hĺbkovým tepovaním v Zohore celkovo zvýšite zdravie Vášho domáceho prostredia, tým že odstránime základné alergény.

Celý proces tepovania v Zohore zabezpečíme v niekoľkých krokoch:

1. Profesionálne vysávanie

Používame tie najvýkonnejšie profesionálne stroje s viac filtračnými systémami. Pred každým odstraňovaním zažraného znečistenia a fľakov, vždy najskôr vysávame voľne odstrániteľnú špinu. Až v ďalšom kroku po dôkladnom povysávaní rohov a štrbím, prichádzame s vodnou extrakciou pre dokonalé vyčistenie.

2. Ošetrenie proti fľakom

Po precíznom povysávaní prichádzajú na rad škvrny. Fľaky, hlavne ak sa jedná o odolné znečistenie, potrebujú na rozpustenie určitý čas, preto sa im venujeme v tejto fáze. Na škvrny a odolné znečistenie nanášame extra účinné rozpúšťače, aby sme maximalizovali šancu na ich odstránenie.

3. Po vodnej extrakcii znovu skontrolujeme pretrvávajúce fľaky

Znova si prejdeme celý čalúnený nábytok, skontrolujeme miesta so zvýšeným znečistením a znova nanesieme rozpúšťače, aby sme maximalizovali čistiaci efekt. V tomto kroku nanášame tiež ochranu proti budúcim fľakom. Týmto procesom výrazne zvyšujeme šancu odstránenia budúcich fľakov pri následnom tepovaní.

4. Rozvoňanie a úprava vlákien
Po skončení celého procesu hĺbkového tepovania v Zohore zostane Vaša sedačka a koberec krásne rozvoňaný a jednotlivé vlákna zdvihnuté a v najlepšom stave pre perfektný vzhľad a rýchlejšie vyschnutie.