Tak ako umývali okná naši predkovia

Umývanie okien v Malackách a Stupave

Našťastie sa okná neumývajú tak často, ale keď na to dvakrát do roka príde, málokomu to spraví radosť. Samotné poumývanie okenných tabúľ a zrkadiel nebýva až taký problém. Problém sa objaví až vo chvíli, keď sa chystáte okná vyleštiť od šmúh a fľakov. V tomto článku ako upratovacia firma Topservis Vám prezradíme svoje skúsenosti, aby ste ani Vy nemali v tejto oblasti ťažkosti. Celý proces pri tom spravíme celkom rýchlo, bez zbytočného zdržovania a šmúh, za použitia prírodných čistidiel a bez nebezpečných chemických látok. Dodržujeme presný postup a udržať umývanie okien Malacky a Stupava nebudete mať viac problém.

Všetko dáme z okien dole

V okolí okien nenechávajte nič, čo by mohlo zavadzať, prípadne čisté okno zašpiniť. Počítajte s tým, že pri samotnom umývaní Vám môže na podlahu, prípadne na blízky nábytok naprskať  trošku špinavej vody. Tento fakt je dobré si uvedomiť dopredu, aby ste si následne nevytvárali zbytočnú ďalšiu prácu, ak budete robiť upratovanie Malacky.

Samotné umývanie okien

Po jednoduchej príprave na umývanie sa môžeme pustiť do samotného čistenia. K čisteniu v podstate nepotrebujeme nič zázračné, stačí nám mikrovláknová handrička namočená vo vode s pridaním kvalitných čistiacich prostriedkov. Kvalitné a prírodné čistidlá, ktorých účinok je známy po celom svete. Dobre viažu mastnotu, rozpúšťajú vodný kameň a neutralizujú nepríjemný zápach ako napríklad cigaretový dym. Naše čistiace prostriedku sú všestrannými čistidlami, ktorými sa môžete vyhnúť všetkým predraženým upratovacím prípravkom. Používame  lepší variant ako, keď používate bežné čistiace prostriedky z drogérie. Tieto prípravky nemajú takú kvalitu a zároveň sú aj podstatne drahšie a agresívnejšie. Po zotretí tej najväčšej špiny potom prejdite na  postup, ktorý popujeme nižie nižšie. Umývanie okien Malacky, Stupava a okielie môžete  prenechať profesionálom.

Koncentrované čističe sú vynikajúcim riešením

Možno že ste o takýchto prípravkoch ešte nepočuli, ale pre dokonalé umytie ich potrebujete. Vývoj stále posúvame a koncentrované kvalitné čističe sú budúcnosťou. Použitím moderných technológií posuniete čistenie na novú úroveň.. Postup vytvorenia čistidla je pri tom veľmi jednoduchý. Do vedra dáte dostatočné množstvo čistej vody a deci a pol koncentrátu. Pri umývani okien poumývame ako vonkajšie a vnútorné žalúzie, tak parapety, rámy, sklá a vnútorné priestory okien. S takto pripraveným roztokom poumývajte okná. Nič nie proti ničomu ak použjeteť stierku a mikrovlnnú utierku na doleštenie. Aj keď postup poznáte, vo veľa prípadoch nemusíte mať čas či chuť, pustiť sa do umývania okien Malacky, Stupava a okolie. Vtedy stačí iba ak nás oslovíte ako upratovaciu, čistiacu a hĺbkovo tepovaciu firmu Topservis.Vždy Vám radi pomôžeme.  A cez Vaše okná bude vždy krásne vidieť.