Výber správneho vysávača má pár pravidiel

Výber správneho vysávača má pár pravidiel

Nemôžete si myslieť, že je sací stroj ako sací stroj. Ak bývate v menšom byte, napríklad dvoj či trojizbovom, vysávač s nižším výkonom pre domácnosti do 100 euro Vám bude bohato stačiť. Avšak v prípadoch, že sa chystáte povysávať ubytovňu či väčšie kancelárske priestory, si však s takýmito mašinkami z kategórie ,, hobby,, nevystačíte.
V žiadnom prípade sa nejedná o zanedbateľnú položku v rodinnom rozpočte a preto by ste vždy mali rozmýšľať ekonomicky.

Ak chcete aby vysávač vydržal väčší záber, ako iba ho používať pár minút týždenne, obzerať sa v oddelení hobby nie je to správne riešenie. ,,U špecializovaných čistiacich a hĺbkovo tepovacích firiem je to iná debata, pretože je veľká pravdepodobnosť, že sa s daným problémom stretli a museli sa poučiť na vlastnej koži ʺ hovoria v upratovacej firme Topservis.

,,Ak sú členmi Vašej domácnosti aj nejaké ratolesti, ktoré málokedy posedia a v kuse je niečo rozsypané  a aby toho nebolo málo pomedzi ne pobehuje psík či mačka, s najväčšou pravdepodobnosťou budete vysávať každý deň. A presne toto sú prípady, na ktoré boli zhotovené vysávače pre domáce použitie. V takýchto podmienkach potom hravo vydržia aj niekoľko rokov.  Avšak ak s takýmto vysávačom začne pracovať upratovačka a používa ho na ohromné plochy administratívnych budou, za pár mesiacov vysávač zhorí a môže sa vyhodiť, pretože jeho pomer cena/ výkon je postavený úplne na iné použite. ʺ v prvom rade upozorňujú v hĺbkovo vysávacej a tepovacej firme Topservis. Parametre jednoducho nepustia. Profesionálne jednofázové motory namontované do komerčných vysávačov vydržia až okolo 1100 motohodín, zatiaľ čo vysávače do domácnosti dosahujú iba zlomok tejto hodnoty. Značný rozdiel spozorujeme tiež vo filtračných systémoch.
Z ekonomického hľadiska je skrátka najlepšie si dopredu zhodnotiť, na akú prácu budeme daný vysávač potrebovať a kde sa bude využívať. Nikdy si na komerčné účely nekupujte stroje na domáce použitie, síce majú nižšiu cenu, ale tú prakticky okamžite doženiete na ich opotrebovaní. Peniaze investované do správne zvoleného vysávača sa Vám určite vrátia v spokojnosti a v tom, že Vám bude vysávač dlho spokojne slúžiť.  Komerčné vysávače sú dimenzované na iné podmienky, ako vysávače na policiach v supermarketoch.  Profesionálne stroje majú objemnejšie zásobníky na odpad, do ktorých vôbec nemusia byť pridávaní vrecká na odpad, sú vybavené výkonnejšími turbínami a čerpadlami .
Vo veľa prípad však nastanú situácie, že jednoducho nemáte čas pustiť sa do upratovania, čistenia a vysávania, alebo si chcete oddýchnuť a nechať túto činnosť na iných. Presne pre tie prípady je tu upratovacia firma Topservis. Našou devízou sú dlhoročné skúsenosti a cieľom spokojný zákazník. Tak hor sa do upratovania a hĺbkového tepovania.