Upratovanie Malacky, Stupava - profesionálne upratovanie

Upratovanie v Malackách a Stupave

Vždy Vám radi pomôžeme a poradíme, ak potrebujete jednorazové upratovanie Vašej domácnosti v Malackách a Stupave. Upratujeme po maliaroch alebo po rekonštrukcii, ale čistíme aj bežné znečistenie. Prinášame moderné technológie pre čo najlepší výsledok a Vašu plnú spokojnosť. Zavolajte nám ešte dnes, ak potrebujete upratovacie služby v Malackách, Stupave a okolí.

Upratovanie – najdôležitejšia súčasť starostlivosti o domácnosť

Určite sa zhodneme, že ak sa chcete cítiť dobre a žiť v čistej domácnosti, upratovaniu sa nevyhnete. Pravidelne upratovať musíme všetci v každej domácnosti či už bývame v Malackách alebo v Stupave. Avšak v nejednej domácnosti sa v dnešnej uponáhľanej, hektickej dobe stretneme s nedostatkom času, alebo chuti venovať sa ešte tak náročnej práci, ako je čistenie. Práve preto stále viacej ľudí vyhľadáva dôveryhodné, precízne upratovacie služby, ako sme my v Topservis. Popularita kvalitných upratovacích služieb stúpa, ale určite sa nemusíte stretnúť iba s takýmto prístupom. Veľakrát nám rozprávajú naši zákazníci, aký problém mali s rôznymi upratovacími firmami, alebo paniami, ktoré si na upratovanie objednali.

Ak rozmýšľate nad využitím poskytovateľa na čiastočné alebo aj komplexné upratovacie služby, ste na správnom mieste, využite nás v Topservis. Stretnete sa s inovatívnym prístupom, kedy prinášame niečo naviac. Naše skúsenosti nadobudnuté rokmi vykonávaním viacfázového tepovania, upratovania a umývania okien, pretavujeme do Vašej plnej spokojnosti. Využitím našich služieb získate nielen kvalitne odvedenú prácu, ale aj užitočné, praktické rady, ktoré oceníte. Postupne od nášho založenia v roku 2006 stále pracujeme na našom prístupe a vylepšovaní našich predností. Preto Vám dokážeme zabezpečiť flexibilný, profesionálny prístup, vysokú kvalitu vykonanej práce a diskrétnosť. Vždy sa snažíme, aby ste naše upratovanie v Malackách a Stupave vnímali ako záruku dobre odvedenej práce.

Splníme Vaše požiadavky

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, s prihliadnutí na Vaše konkrétne priority a požiadavky. Práve preto sa na nás v Topservis obracia stále viacej klientov a zvyšuje sa počet našich spokojných zákazníkov. Disponujeme dostatočnými kapacitami, aby sme Vám zabezpečili kompletné vyčistenie rodinných domov, bytov a ostatných nehnuteľností presne podľa Vašich prianí. Všetko sme to schopný zabezpečiť vďaka našim zamestnankyniam, ktoré nemeníme, aby mali možnosť nazbierať dostatočnú prax a absolútne porozumieť svojej práci.

Upratovanie v Malackách a Stupave, ktoré staviame na vyššiu úroveň

Pod pojmom upratovanie v Malackách a Stupave si môžete predstaviť viacero činností, ale ak ich chcete mať spravené naozaj dobre, musíte dodržiavať určitý postup. Ak sa chcete tešiť s krásnej, čistej domácnosti, musíte postupovať v správnom poradí a využívať správne dezinfekčné a účinné čistiace prostriedky. Až dodržaním všetkých pravidiel získate výsledok, ktorý Vám poskytne príjemný pocit z čistého a zdravotne neškodného prostredia.

Činnosti, ktoré poskytujeme v rámci kompletného upratovania:

 • viacfázovo hĺbkovo tepujeme, čistíme koberce a čalúnený nábytok
 • kompletne poumývame okná ( sklá, parapety, sieťky, medzi priestory a žalúzie)
 • poutierame prach
 • umyjeme a vyleštíme nábytok a sklenené povrchy
 • vyčistíme, umyjeme a vyleštíme kúpeľnú, WC, obklady, zrkadlá
 • poumývame dvere a zárubne
 • očistíme a vytrieme podlahy s renovačným ošetrením
 • poumývame všetky svietidlá
 • vymeníme záclony
 • umyjeme radiátory
 • odmastíme kuchynskú linku, sporák, chladničku
 • všetko podľa Vašich predstáv

Umývanie okien v Malackách a Stupave

Podľa našich skúseností si naši zákazníci najčastejšie objednávajú umývanie okien v Malackách a Stupave na jar a na jeseň. Samozrejme v tomto období okná aj najefektívnejšie poumývame a zároveň si ich umytie môžete spojiť s kompletným upratovaním pred sviatkami alebo letom. V umývaní okien máme bohatú prax, preto nám práca ide od ruky a Vy získate okná bez šmúh, čisté a vyleštené. Vaše okná zbavíme všetkých bodiek od mušiek a dôkladne vyčistíme medzi priestory a pri žalúziách vyleštíme každú lamelu samostatne. V Topservis Malacky a Stupava sme schopný Vám zabezpečiť umytie okien bežným spôsobom, ale aj strojovou metódou. Všetko zhodnotíme na mieste a vyberieme tú najefektívnejšiu metódu.

Najvhodnejším počasím na umývanie okien je skoro ráno, kedy sa do okien ešte neopiera priame slnko, alebo neprší. Pretože silné, priame slnko rýchlo vysuší čistiaci roztok a okná nedokážete perfektne vyleštiť. Takže chladnejšie ráno je ideálnym časom na umývanie okien.

Pri umývaní okien očakávajte

Na umývaní okien si dávame záležať, pretože táto činnosť patrí medzi naše najobľúbenejšie. Naše dlhoročné zamestnankyne majú dostatočnú prax, aby mohli pracovať efektívne, precízne a dostatočne rýchlo. Preto na umývanie okien v Malackách a Stupave od našej firmy Topservis klaďte tie najvyššie požiadavky. V rámci čistenia umyjeme okenné tabule z obidvoch strán, vyčistíme kľučky, okenné rámy a vonkajšie a vnútorné žalúzie a parapety.

Samozrejme, ak si chcete okná udržať čisté, mali by ste ich umývať v pravidelných intervaloch. Všetko závisí v akom prostredí sa nachádzate, ako veľmi sa práši, skrátka ako intenzívne sa Vám okná zašpinia. Ideálne väčšinou však bude stačiť, ak frekvenciu umývania okien dodržíte 2x ročne, na jar a na jeseň. V oblastiach s výstavbou, alebo viac znečisteným prostredím budete musieť hustotu tohto úkonu adekvátne zvýšiť.

V Topservis Malacky a Stupava vždy zákazníkom odporúčame umytie okien spojiť s generálnym uprataním. Za jeden deň Vám dokážeme zabezpečiť kompletné upratanie celej domácnosti. Okrem všetkých nevyhnutných úkonov ako poutieranie prachu, povysávanie, precízne odstránenie vodného kameňa z kúpeľne, záchoda a odmastenie kuchyne a spotrebičov aj umyjeme okná.

Naše dobré meno Topservis dávame ako záruku, že upratovanie zabezpečíme presne podľa Vašich predstáv.