Čistenie a umývanie pomocou profesionálnej techniky obrázok

Umývacie a tepovacie stroje na dlážku a sedačky postupne štandardne zaraďujeme do výbavy každej upratovacej spoločnosti. Nejbavíme sa síce o tých najlacnejších položkách, ale čím ďalej tým viac ich oceníme v porovnaní kvalita výkon, voči práci, ktorú vykonáme ľudskou silou. Čím väčšia plocha, tým viacej času ušetríme, ak k čisteniu využijeme služieb takéhoto pomocníka. Samotnú podstatu zúročíme hlavne v rýchlosti vykonanej práce, v konštantnosti vykonávanej práce, oproti armáde upratovačiek. Hĺbkové tepovanie Malacky spravíme úplne profesionálne.  Na poutieranie malej kancelárie či obývačky u niekoho doma si bohato vystačíme s jednou upratovačkou. Akonáhle sa ale dostaneme k umývaniu obrovských priestorov o rozlohe niekoľkých stoviek metrov, podstatu zmeníme.

Na obrovské haly priemyselných parkov či pešie zóny nákupných centier, už by sme potrebovali priadnu skupinu pracovnej sily, alebo jeden lepší stroj na čistenie podlahy. Na prvý pohlaď takéto mašinky nemusíte ohodnotiť správne. Ale pri otvorených plochách dokážete vytrieť za zlomok času rovnaké množstvo plochy, ako skupina čistiacich pracovníc. Ako upratovacia a tepovacia firma hradíme najväčšie výdaje za čas svojim zamestnancom. Ak si zadovážite si takéhoto pomocníka ako upratovacia, čistiacia a hĺbkovo tepovacia firma, vo výsledku ušetríte značné finančné prostriedky.

Nerobte unáhlené rozhodnutia

Samozrejme robíte krok dopredu, ale taktiež nekupujete položku, ktorá si zaobstarávate každý deň. Preto by ste sa pri zvažovaní zakúpenia takéhoto stroja mali riadiť porekadlom dva krát meraj, raz rež. Hlavne ak sa chystáte na čistenie menej rozmerných podláh a dobre si prerátajte výhodnosť takéhoto čistiaceho stroja. Porovnajte dve šikovné upratovačky s mopom a čistiacim vozíkom. Zvažujte takéto alternatív vtedy, ak by sa chystáte na malé plochy o pár desiatok metrov štvorcových . Akonáhle sa však presuniete k plochám o rozmeroch niekoľkých stoviek štvorcových metrov s bezbariérovým pohybom, všetky úvahy dajte bokom. Podlahovým čistiacim strojom vyhráte na plnej čiare. Daným strojom vykonáte prácu takmer bez prestávky, čo o skupine nasadených upratovačiek povedať nemôžete. V súčasnosti cena práce neustále rastie a naopak ceny strojov a elektroniky neustále klesajú, pomaly nie je nad čím váhať. Stroj si za pár mesiacov zaplatíte z ušetrených peňazí za pracovnú silu.

Svoje o tom vedia v každej upratovacej firme

Postupujteovať príklad od príkladu, ale podobná mašinka je oveľa predvídateľnejšia v nákladoch a problémoch ako upratovačky. Na jednu stranu zainvestujete trošku viacej na začiatku, ale návratnosť celkom spoľahlivo prepočítate a po vrátení nákladov, už zbierate iba osoh. Ak správne stroje používate a pravidelne údržiavate, životnosť takýchto čistiacich strojov veľmi predĺžite.

Ak rozmýšľate nad kúpou tepovacieho alebo upratovacieho stroja, všetky faktory hovoria pre jeho zaobstaranie, neváhajte. Môže sa však stať, že buď na upratovanie nemáte čas, alebo sa Vám stým nechce zaoberať. Presne pre tieto prípady sme tu my, upratovacia, tepovacia a čistiaca firma Topservis. Tak nás neváhajte kontaktovať.