Čistenie a umývanie pomocou profesionálnej techniky obrázok

Umývacie stroje na dlážku sa postupne stávajú štandardnou výbavou každej upratovacej spoločnosti. Nejedná sa síce o tie najlacnejšie položky, ale čím ďalej tým viac sa vyplácajú v porovnaní kvalita výkon, voči potrebnej práci, ktorú má vykonať ľudská sila. Čím väčšia plocha, tým viacej času je možné ušetriť, ak k čisteniu využijeme služieb takéhoto pomocníka. Podstata výhody používania podlahového umývacieho stroja spočíva okrem rýchlosti vykonanej práce hlavne v konštantnosti vykonávanej práce, oproti armáde upratovačiek.  Na poutieranie malej kancelárie či obývačky u niekoho doma bohato stačí jedna upratovačka, ale ako náhle sa dostaneme k umývaniu obrovských priestorov o rozlohe niekoľkých stoviek metrov, ako sú obrovské haly priemyselných parkov či pešie zóny nákupných centier, už by sme potrebovali priadnu skupinu pracovnej sily, alebo jeden lepší stroj na čistenie podlahy. Na prvý pohlaď sú takéto mašinky nemotorné, ale pri otvorených plochách dokážu vytrieť za zlomok času rovnaké množstvo plochy, ako skupina čistiacich pracovníc. A z dôvodu toho, že najväčším výdajom firmy je zaplatiť čas svojim zamestnancom, predstavuje zadováženie si takéhoto pomocníka pre každú upratovaciu, čistiacu a hĺbkovo tepovaciu firmu vo výsledku značné finančné úspory.

Nerobte unáhlené rozhodnutia

Samozrejme ide o krok dopredu, ale taktiež sa nejedná o položku, ktorá by sa dala kupovať každý deň. Preto by sme sa pri zvažovaní zakúpenia takéhoto stroja mali riadiť porekadlom dva krát meraj, raz rež. Hlavne ak sa chystáme na čistenie menej rozmerných podláh, nikdy nebude na škodu sadnúť si a dobre prerátať výhodnosť takéhoto čistiaceho stroja oproti dvom šikovným upratovačkám s mopom a čistiacim vozíkom. Zvažovanie takýchto alternatív je na mieste, ak by sme sa chystali na malé plochy o pár desiatok metrov štvorcových . Akonáhle sa však presunieme k plochám o rozmeroch niekoľkých stoviek štvorcových metrov s bezbariérovým pohybom, všetky úvahy idú bokom, podlahový čistiaci stroj vyhráva na plnej čiare. Daný stroj môže svoju prácu vykonávať takmer bez prestávky, čo sa o skupine nasadených upratovačiek povedať nedá. A pretože v súčasnosti cena práce neustále rastie a naopak ceny strojov a elektroniky neustále klesajú, pomaly nie je nad čím váhať. Stroj je za pár mesiacov zaplatený z ušetrených peňazí za pracovnú silu.

Svoje o tom vedia v každej upratovacej firme

Treba postupovať príklad od príkladu, ale ak by sme chceli trošku zovšeobecňovať,  veľmi nebudeme ďaleko od pravdy, ak prehlásime, že podobná mašinka je oveľa predvídateľnejšia v nákladoch a problémoch oproti upratovacej sile. Na jednu stranu treba na začiatku trošičku viac investovať, ale návratnosť sa dá celkom spoľahlivo prepočítať a po vrátení nákladov, už zbierame iba osoh. Pri správnom používaní a pravidelnej údržbe, aj životnosť takýchto čistiacich strojov je vysoká.

Ak rozmýšľate nad kúpou takéhoto stroja a všetky faktory hovoria pre jeho zaobstaranie, nie je nad čím váhať. Môže sa však stať, že buď na upratovanie nemáte čas, alebo sa Vám stým nechce zaoberať. Presne pre tieto prípady je tu upratovacia, tepovacia a čistiaca firma Topservis. Tak nás neváhajte kontaktovať.