tepovanie

Tepovanie v Lábe

Nemusíte trpieť vyblednutú sedačku alebo znečistený koberec, na ktorý sa už nechcete pozerať. Naším odborným prístupom k hĺbkovému tepovaniu Láb a starostlivosti o čalúnenie, im znova vrátime pôvodný vzhľad. Znova budete mať dobrý pocit z krásnej sedačky a oživeného koberca. Znova Vám bude žiariť úsmev a budete cítiť spokojnosť.

Náš cieľ v Topservis máme nastavený úplne jednoducho, aby každý mohol znovu zažiť príjemný pocit z novej sedačky. Sme si dobre vedomí, že pohovku ani behúň si nedokážete bežným používaním udržať ako nový. V každej domácnosti máme čalúnený nábytok vystavený tlaku znečistenia, domácich miláčikov či detí. Ale ak budete svojej sedačke venovať raz za čas profesionálnu starostlivosť, môžete si ju užívať bez negatívnych následkov na jej vzhľade.

Tepovanie krok po kroku

Vždy keď prídeme do Vašej domácnosti v Lábe hĺbkovo tepovať, celý proces začíname obhliadkou najviac zaťažených miest a kontrolou stavu. Tento proces nikdy nemôžete vynechať a svojou dôležitosťou je rovnocenný samotnému tepovaniu. Pretože v tomto kroku spoznáme samotné vlastnosti sedačky a koberca, na základe ktorých môžeme zvoliť správny spôsob hĺbkového tepovania. Nielenže vieme ako postupovať, ale ani v procese čistenia nezabudneme na žiadne znečistené miesto. Pri samotnej kontrole tiež zisťujeme či sedačka tiež potrebuje špeciálne ošetrenie. Pod ošetrením si predstavte odstránenie fľakov prípadne zažatej mastnoty.

V následnom kroku sa púšťame do samotného hĺbkového tepovania. V tejto fáze očakávajte efektivitu, rýchlosť a precíznosť do začiatku do konca, ktoré vychádzajú z našich dlhodobých skúseností. Samotný výsledok našej práce odvodzujeme od našich výkonných tepovacích strojov a extra účinných čistiacich prostriedkov. Tieto vyberáme s najvyššou pozornosťou, aby spĺňali naše najvyššie normy.

Sústredíme sa na každý typ znečistenia

Nikdy netvorí znečistenie na sedačke či koberci len viditeľné znečistenie. Okrem rôznych škvŕn, mastných nánosov a prachu, tvoria špinu aj roztoče, baktérie a rôzne alergény. Keď vytepujeme všetko toto znečistenie, odovzdávame sedačku alebo koberec zákazníkovi v Lábe s jasnými farbami, voňavý a hygienický. V nejednom prípade dosiahneme taký výsledok, že naši zákazníci neveria, že je možné dosiahnuť až takýto výsledok.

Náš prístup je individuálny a úctivý

Vôbec nám nezáleží či si nás zavoláte domov, alebo na pracovisko, vždy očakávajte čistiacich technikov, ktorý tvrdo pracujú. V každej situácií pristupujeme k svojim zákazníkom úctivo, spoľahlivo a s najväčšou obozretnosťou k čistenému nábytku. Našu prácu máme ako vášeň, preto vždy odovzdáme pri profesionálnom tepovaní viac, ako by ste očakávali.

Od momentu kedy si nás vyberiete, uvidíte, akí ústretový a užitočný sme tím. Vždy sa snažíme, aby sme každú našu službu v Lábe odviedli čo najdôkladnejšie a celý proces prebehol hladko a efektívne. Zažijete pohodlný proces s perfektným výsledkom.