porovnanie čistenie

Tepovanie v Borinke

Užite si viacfázové hĺbkové tepovanie v Borinke s výrazným výsledkom, zdravšie a svieže čalúnenie, sedačku a behúň v obývačke, spálni a v celom dome.

Naše extra účinné tepovanie gauča a kobercov do hĺbky Vám zabezpečí výrazný rozdiel. Farby rozžiarime, zlepšíme odolnosť čalúnenia a predĺžime jeho životnosť. Získate zároveň ochranu proti budúcim škvrnám.

Predĺžite si životnosť Vašej sedačky či behúňa a vytvoríte si zdravšie životné prostredie pre Vás a vašu rodinu pomocou nášho tepovania v Borinke do hĺbky. Správnym výberom postupu, pedantným a dôkladným prístupom rozžiarime a navrátime pôvodný vzhľad Vášmu zájdenému čalúnenému nábytku. Dáme mu nový život.

Zásadné výhody tepovania v Borinke

Vašu sedačku ošetríme proti budúcemu zaneseniu. Zostane dlhšie čistá.

Počas tepovania v Borinke nezbierame špinu len z povrchu podľa pravidla čo je mokré to je čisté, ale aby po vysnutí znečistenie už znova nevystúpilo. Páčilo by sa Vám úplne odstrániť špinu, fľaky a roztoče z Vášho gauča a koberca? Tak toto presne robíme. Čalúnenie nenechávame len dôkladne vyčistené, ale aj zdraviu neškodné, aby zostalo dlhšie čisté.

Sledujeme hygienickú stránku

Každé čistenie a hĺbkové čistenie sedačiek a kobercov v Borinke robíme len netoxickými čistiacimi prípravkami bez agresívnych prímesí. Vždy sledujeme okrem extra účinku, aby neobsahovali formaldehyd, fosfáty a chlór. Takéto prípravky nielen ničia baktérie, vírusy a roztoče, ale zároveň sú šetrné k nášmu zdraviu a zdraviu našich detí a domácich zvieratiek. Používame len prípravky s neutrálnym pH, čo znamená, že po skončení hĺbkového tepovania a ošetrení zanecháme Váš domov svieži, hygienický a zdravý.

Extra účinné tepovanie v Borinke

Počas celej našej existencie od roku 2006 pracujeme na zdokonaľovaní našej práce. Modernými technológiami v čistiacich prostriedkoch vytvárame neuveriteľne silnú reakciu so znečistením na čalúnení a kobercoch. Pri tom ale dbáme, aby celý proces bol veľmi šetrný a bezpečný k nášmu zdraviu. Zároveň tým, že používame takéto technológie, nepotrebujeme používať kvantum čistiacich roztokov, aby sme dosiahli perfektného výsledku. Znižujeme množstvo použitých chemikálií, ktoré by ste ale inak museli použiť, ak by ste chceli dosiahnuť aspoň podobného výsledku. Pri tepovaní v Borinke sa snažíme pracovať efektívne s prihliadnutím na maximálny výsledok.

Taktiež čím viacej chemických látok zostáva po skončení tepovania v gauči na koberci, tým rýchlejšie si ho zašpiníte. Pretože nevytiahnuté čistiace prostriedky priťahujú špinu ako magnet, vďaka čomu budete mať čalúnenie rýchlejšie špinavé. Preto ak si vyberiete tepovanie v Borinke od nás, Váš čalúnený nábytok zostane nielen dlhšie čistý, ale zároveň aj predĺžite jeho životnosť.