Hĺbkové tepovanie Malacky, Stupava - tepovanie kresla

Tepovanie v Kútoch

Mnohoročné skúsenosti a znalosti s hĺbkovým tepovaním čalúnenia v Kútoch

V každej domácnosti rozlejeme a na drahej sedačke alebo koberci spravíme fľak, tak isto aj v Kútoch. V tej chvíli máme tendenciu reagovať okamžite, všetkým čo máme po ruke. Pripadá nám to úplne logické, keď v obchodoch vidíme plné regály čistiacich prostriedkov sľubujúcich zázraky. Možno si však neuvedomujete, ako môžete dopadnúť, keď nevyužijete služieb profesionálneho tepovania v Kútoch. Častokrát si poškodíte čalúnenie. odstránite farbu, prípadne spravíte ešte horšiu škvrnu. Tiež však nezabúdajte, že odstrániť fľak dokážete len s využitím chémie, mechanicky sa to málokedy podarí. A práve z tohto dôvodu nikdy neodstránite úplne každú škvrnu.

Na odstránenie škvŕn a zažranej nečistoty potrebujete profesionálny prístup

Už od roku 2006 sa zaoberáme problematikou hĺbkového tepovania sedačiek, kobercov a rôzneho čalúnenia Kúty, aby sme hľadali tie správne riešenia. Za tak dlhú dobu, počas ktorej sa v Topservis tomuto venujeme, sme sa stretli s nespočetnými situáciami. V mnohých sme potrebovali využiť naše profesionálne skúsenosti na tepovanie v Kútoch. Iba pár týždňov dozadu nás kontaktoval zákazník, ktorý sa pokúšal vyčistiť fľak od moču mačky na koberci a koberec si úplne zničil. Jedna zákazníčka zase nechápala, ako je možné, že určitý prípravok na jej koberci ako tak fungoval a u kamarátky na drahom dizajnérskom koberci nie.

V tejto situácií spravte jednoduchý test, ktorý sme navrhli aj tejto zákazníčke. Išlo o to, aby vytrhla z koberca jeden vlas a hodila ho do vody. Vlákno zostalo na hladine, čo bol znak, že koberec má z polypropylénu. Polypropylén je jediný materiál, z ktorého koberce kúpite, ktorý sa neponára, je veľmi odolný a ľahko sa čistí, na rozdiel od iných materiálov. Aj napriek všetkej snahe  neodstránite každú škvrnu, iné je to v prípade zažranej nečistoty, mastnoty od rúk a hlavy na opierkach hlavy, nôh a rúk. Túto špinu profesionálne odstránite tepovaním v Kútoch perfektne.

Skôr ako vôbec začnete konať, uvedomte si, že ak sa do čistenia pustíte sami, nemusíte vždy dopadnúť dobre. To najdôležitejšie pri tepovaní sedačiek, kobercov v Kútoch, ale v zásade to platí u každého čalúnenia je, že v každom prípade sa vyhnite mechanickému drhnutiu. Účinnosť drhnutia čalúnenia je minimálna, ale hrozba, že si poškodíte čistenú vec, je obrovská. Je iné ak drhnete podlahu a iné ak drhnete sedačku.

Čo ak som spravila škvrnu?

Ak ste vytvorili fľak, hlavne neprepadávajte panike! Je určite rozumnejšie nechať škvrnu cez noc, ako keby ste sa pustili do jej odstraňovania na vlastnú päsť. Snažte sa reagovať okamžite. V Topservis Vám vždy radi poradíme, ako máte postupovať. Či ste fľak práve spravili, ale ste sa ho už snažili vyčistiť sami. Práve pre tieto prípady sme tu s tepovaním v Kútoch. To najjednoduchšie čo môžete spraviť v prvej fáze je, že zoberiete čistú suchú handričku a pokúsite sa škvrnu utrieť a čo najviac odsať.