Tepovanie v Lozorne

Už od roku 2006 sa zaoberáme extrakčným hĺbkovým tepovaním a čistením sedacích súprav, kobercov, behúňov, matracov, umývaním okien. Tiež Vám poskytneme komplexne služby v celej oblasti upratovacích prác v Lozorne a pridruženom okolí. Preferujeme a využívame spôsob hĺbkového tepovania, ktorým zabezpečujeme najúčinnejší a zároveň najšetrnejší spôsob zbavovania čalúneného nábytku znečistenia. Touto metódou dokážeme odstrániť plesne, roztoče, mikroorganizmy, parazity a aj ťažko odstrániteľné škvrny, fľaky a zažraté znečistenie. Mastné fľaky na opierkach rúk a hlavy na sedačkách Vám odstránime úplne. Vďaka dlhoročnému zbieraniu skúseností sa hravo popasujeme aj so špecifickými predmetmi ako detskými sedačkami, kočiarikmi. Tiež dokážeme vytepovať hojdačky alebo pelechy psíkov a mačiek.

Bližšie Info  0908 437 079

Vo firme Topservis zásadne preferujeme iba ekologické čistiace prostriedky bez prímesí chlóru, formaldehydov a fosfátov. Týmito ekologickými ale zároveň kvalitnými prípravkami vynikajúco dopĺňame prácu s výkonnými profesionálnymi strojmi Kärcher. Bez rozdielu používame výhradne čistiace prostriedky vhodné pre alergických ľudí so schopnosťou vytvárať na čistenom povrchu ochrannú vrstvu. Touto vrstvou zabraňujeme nadmernému zanášaniu znečistenia do čalúnenia (impregnáciu), ktorá sa neskôr prejavý pri budúcom efektívnejšom čistení v Lozorne.

Pracujeme každý deň vrátane víkendov

Každý klient je pre nás jedinečný a ku každej zákazke pristupujeme profesionálne bez ohľadu na jej veľkosť, alebo obťažnosť. Nie je pre nás prekážkou prísť vyčistiť malý behúň, alebo pár stoličiek. Zároveň sa s nami môžete dohodnúť aj na práci vo večerných hodinách. Rovnako pracujeme aj počas víkendov a taktiež zabezpečujeme aj neodkladný výjazd v prípade nečakaných udalostí. Neváhajte nás kontaktovať. K dispozícií máme pre Vás vždy tým ľudí s profesionálnymi znalosťami, so serióznym a ochotným prístupom, ktorý Vám vždy rádi poradia. Hĺbkové tepovanie, čistenie kožených sedačiek, umývanie okien a celkovo upratovanie vykonávame z nášho sídla v tepovanie Malacky. Kľudne Vám ale zabezpečíme naše služby aj za hranicami okresu.

Tepovanie sedačiek v Lozorne

V dnešnej dobe sa do popredia dostávajú malé behúne a koberce od roha k rohu sú na úpadku. Práve preto už najväčším zdrojom alergénov nie sú koberce, ale toto žezlo prebrali práve sedacie súpravy. Výrazne usadený prach a zažraté znečistenie v čalúnenom nábytku efektívne extrakčným tepovaním na mokro dokážeme odstrániť na pravidelnej báze raz do roka. Keď sa nachádzate v situácií, že v domácnosti máte aj alergika, kľudne môžete hĺbkovo tepovať aj viackrát do roka. Pri upratovaní k svojej práci používame výhradne čistiace prípravky vhodné pre alergikov s mierne alkalickým účinkom. Na základe alkalického pH čistidla, znečistenie okamžite rozpúšťame a zároveň vysávame strojom do zbernej nádoby.