porovnanie čistenie

Tepovanie v Rohožníku

Keby sme mali byť úprimný, hĺbkové tepovanie sedačiek a kobercov v Rohožníku robíme najradšej, ako jednu so služieb, ktoré poskytujeme. Túto službu profesionálne v Topservis poskytuje už od roku 2006 a už máme dostatočné skúsenosti, aby sme vedeli, ako to máme robiť.

Ako na slovo vzatí odborníci robíme hĺbkové tepovanie v Rohožníku, len tými najefektívnejšími spôsobmi. Pri tom nám ale vôbec nezáleží, keď nám dáte vyčistiť sedačku, alebo koberec, z akého materiálu budú. Ku každému typu materiálu pristupujeme individuálne. Vôbec nám nezáleží či budete chcieť vyčistiť vlnený, Perzský alebo klasický koberec či koženú sedačku. Tepujeme aj autá po celom Rohožníku. Zabezpečíme komplexné upratanie Vášho domova a zbavíme ho toxínov.

Čistý a zdravý domov by mal byť predsa základom pre každého človeka. Pre tento dôvod všetky naše služby poskytujeme iba z ohľadom na Vaše zdravie a šetrne k čisteným materiálom. Používame čistiace prípravky s extra silným účinkom bez agresívnych prímesí. Naše prostriedky sú šetrné k Vášmu zdraviu aj zdraviu Vašich zvierat. Používame čistiace prostriedky bez formaldehydu, chlóru a fosfátov.

Hĺbkové tepovanie pod drobnohľadom

Keď prídeme K vám, hĺbkové tepovanie v Rohožníku ci už sedačiek alebo kobercov robíme v postupných krokoch. Tieto kroky sú vo všeobecnosti rovnaké, meníme v podstate iba detaily, aby sme dosiahli to najefektívnejší čistenie. Tých pár krokov Vám prinášame tu:

1. Na samom začiatku si pripravíme okolie, aby nám nič nezavadzalo a dostali sme sa ku každej časti koberca, alebo sedačky. Skontrolujeme najviac znečistené miesta a výskyt fľakov. Pretože týmto miestam musíme venovať zvýšenú pozornosť, prípadne nanášame špeciálne rozpúšťadlá.

2. V druhom kroku začíname samotné hĺbkové tepovanie v Rohožníku pomocou profesionálneho vodného extraktora Kärcher. V tomto kroku odstraňujeme prach a voľne uložené znečistenie, ktoré dokáže odstrániť iba práškom. Nastreľujem čistiacu zmes hlboko do vlákien koberca alebo sedačky. Zároveň výkonnou turbínou odsávame prebytočnú tekutinu s rozpusteným znečistením.

3. Výsledok stojí za to. Ak ste si nedali sedačku tepovať nejakú dobu, uvidíte ten úžasný rozdiel. Rozžiarime každú časť a odstránime skoro každý fľak z Vašej sedačky. Svoju prácu nekončíme, pokiaľ sa Vo vašej sedačke nachádza ešte nejaká špina.

4. V poslednom kroku tepujeme čistou vodou, aby sme odstránili prebytočné čistiace prostriedky, ktoré by prípadne mohli zostať v nábytku. Výkonnou násadkou určenou k hĺbkovému tepovaniu sedačiek dokážeme odsať až 90% vlhkosti. Zostávajúca vlhkosť sa vyparí do pár hodín.