koberec1

Tepovanie v Sološnici

Neviete, koho si máte vybrať na hĺbkové tepovanie v Sološnici, aby sa postaral o vašu sedačku? Potrebujete kvalitné tepovanie a ešte ste nikoho nevolali, alebo máte zlú skúsenosť? V našej firme Topservis sa hĺbkovému tepovaniu v Sološnici venujeme už od roku 2006. Počas tejto doby sme nazbierali nespočetne skúseností, preto si môžete byť istý, že spravíte hodnotnú voľbu, ak si vyberiete nás.

Náš štandard máme postavený veľmi vysoko, preto nás neraz chvália za našu prácu a nezriedka odporúčajú. Preto ak hľadáte miestnu firmu na hĺbkové tepovanie, môžete sa na nás obrátiť.

V rámci našich služieb neponúkame len hĺbkové tepovanie sedačiek, kobercov a áut, ale aj komplexné upratovanie. V rámci tepovania v Sološnici čistíme všetky typy kobercov, behúňov a pohoviek, od extrémne znečistených až po zapáchajúce a s rôznymi problémami. Dokážeme vyčistiť všetky typy čalúnenia, cez rôzne farby, veľkosti, dĺžku vlasov, typy materiálov, štýlov, rôznych vlastností, od moderných až po tradičné. Vďaka naším dlhodobým skúsenostiam a zručnostiam sa postaráme o akúkoľvek sedačku a koberec.

Tepovanie v Sološnici máme ako vášeň

Našou odbornou prácou oživujeme všetky druhy čalúnenia, aby získali znova pôvodný vzhľad a zabránili sme ošetrením ďalšiemu opotrebovaniu. Nánosy znečistenia z bežného používania dokážeme perfektne vyčistiť až do takej miery, že Vaša sedačka bude znova žiariť.

Ku každému tepovaniu v Sološnici pristupuje individuálne, precízne, s využitím nášho know-how, profesionálnych strojov a extra účinných čistiacich prípravkov. Uvidíte, že nie je tepovanie ako tepovanie. Pomocou tohto profesionálneho vybavenia dokážeme odstrániť tú najodolnejšiu špinu. Cez najrôznejšie fľaky od krvi, pier, potravín, cez nánosy mastnoty na opierkach rúk a hlavy, až po rozvonanie čisteného nábytku. Všetko zanecháme perfektne vyčistené a krásne voňavé.

Hygienicky čistý gauč v Sološnici

Našim cieľom nie je len viditeľná stránka hĺbkového tepovania, zaoberáme sa aj hygienou a vplyvom na nás. Našou prácou zvyšujeme estetický prínos pre daný priestor, ale aj zvyšujeme upokojujúci a pozitívny vplyv na našu psychiku. Zabránime, aby sa Vaša sedačka alebo koberec stali živnou pôdou pre roztoče, baktérie a mikróby a zlepšíme vplyv na Vaše zdravie, vašich detí a domácich zvierat. Čistenú sedačku či koberec Vám odovzdáme v najčistejšom aj najhygienickejšom stave, ako je to len možné.

Kontaktovať nás môžete kedykoľvek, pretože po dohode pracujeme nonstop. Naše služby tepovania v Sološnici môžete využiť ako u Vás doma, tak v práci.