čistenie porovnanie

Čo môžete od hĺbkového tepovania očakávať?

Niekto by mohol hĺbkové tepovanie považovať za kúzelnú službu. Myslí si, že zbaví koberec či sedačku starých fľakov, ktoré sa už veľakrát niekto pokúšal odstrániť všelijakými čistiacimi prostriedkami. Zídu zo sedačky všetky pozapichávané chlpy z domácich zvieratiek, aj keď už sa dlho nevysávali? Zmiznú utlačeniny od nôh nábytku a od skríň, ktoré roky stáli na jednom mieste?

.

Hĺbkové tepovanie Malacky, ktoré by sme mohli nazvať vodnou extrakciou, je celá séria úloh, ktoré sa dajú zúžiť do pár krokov:

1. Povysávanie tuhých nečistôt
2. vytepovanie voľne odstrániteľného znečistenia a usadenej nečistoty
3. odstránenie fľakov
4. záverečná extrakcia roztokom vody a čistiaceho prášku vstrekovaného pod tlakom na čalúnenie a vysávaného späť silnou turbínou so všetkými nečistotami

Dajú sa profesionálne vytepovať všetky fľaky, vyrovnať dlhoročné utlačeniny a vysať všetky chlpy domácich zvieratiek?

Profesionálne vytepovanie fľakov na sedačke môže väčšina ľudí považovať za zaručený spôsob, ako vrátiť sedačku do pôvodného stavu. Rok za rokom stále pracujeme na vylepšovaní našich skúseností ohľadne odstraňovania tých najodolnejších fľakov. Keď si objednávate Topservis môžete si byť istý, nieže bude každá jedna škvrna odstránená, lebo to je len vysnívaný ideál. Budeme ale používať tie najúčinnejšie profesionálne čistiace prostriedky dostupné na trhu. Používaním tých najúčinnejších technológií dosahujeme tie najlepšie výsledky. 9 z 10 škvŕn dokážeme úplne odstrániť, niektoré dokážeme výrazne vylepšiť a zopár ako napríklad od farby, laku, vosku a podobne nedokážeme odstrániť vôbec.

Našim cieľom nieje za každú cenu koberec či sedačku čistiť. Ak by sa malo niečo stať, že by napríklad malo prisť k poškodeniu, radšej na to dopredu zákazníka upozorníme. Naším cieľom nieje zbytočne míňať peniaze našich zákazníkov za tepovanie.

Hĺbkové tepovanie čalúnenia nedokáže vyrovnať utlačený koberec od nábytku. Takže ak by bolo Vašou hlavnou snahou vyrovnať takéto otlačeniny, hĺbkovým tepovaním sa to jednoducho nenapraví. Niekto by si mohol myslieť, že utlačeniny po nábytku sa samé vyrovnajú po takom čase, počas akého sa otlačenina tvorila. Podľa našich skúseností sa nič také nedeje.

Vytepujeme znečistenie po domácich zvieratkách!

Jedným z najhorších problémov byvajú práve chlpy po domácich zvieratách. Tie chlpy, ktroré je tak príjemné hladiť na zvieratku, sa stávajú neodstrániteľným problémom na sedačke či koberci. Ak máte domáce zvieratko, tak by ste sa mali o svoje čalúnenie pravideľnejšie starať. Akonáhle to trošku zanedbáte, Váš koberec a sedačka začnú vyzerať unavene. Keď prichádzame z vychádzky, mali by sme svojim zvieratkám vždy utrieť labky, kto sa tým bude ale zaoberať, však? Myslíme si, že je to dobré, ale do našich domovov sa práve na lapkách domácich zvieratiek dostáva oveľa viac, ako si dokážeme pripustiť. V takýchto prípadov podľa našich skúseností odporúčame profesionálne hĺbkové tepovanie robiť aspoň raz za pol roka. Inak sa už len ťažko vráti koberec a sedačka do pôvodného stavu.