behúň

Tepovanie v Jakubove

V Topservis sa venujeme komplexným službám v oblasti upratovania a hĺbkového tepovania sedačiek a kobercov v Jakubove. Sme skupina profesionálov na čistenie čalúnenia. Zabezpečíme Vám, aby ste mali sedačku a koberce precízne vyčistené, ošetrené bez zažratého znečistenia a mikroorganizmov. Pomocou našich extra silných metód hĺbkového tepovania vrátime Vášmu čalúnenému nábytku nový život. Predĺžime životnosť Vašim kobercom a tým ochránime Vaše investície a dobrý pocit s čistej sedačky.

V dnešnej dobe rušnej doby sa nestretávate so špinou len vonku, ale prinášate si ju aj do domácnosti. Pre toto znečistenie sa Vaša sedačka a koberce potencionálne môžu stať bakteriálnym zdrojom. Len problematicky si predstavíte, koľko mikroorganizmov a špiny si prinášate do svojich izieb po ceste z práce. Jednotlivé vlákna na sedačiek výrobcovia veľmi zložito splietajú a preto sa na nich tak dobre zachytáva znečistenie. Zároveň ho však ľahko vytepujeme v Jakubove.

Výhody odborného tepovania

Pri neprofesionálnom tepovaní v Jakubove neodstránite z čalúnenia a kobercov všetky plesne, baktérie a mikróby a postupne sa im tam začne dariť. Tým vytvárate základ pre prípadný vznik alergií, prípadne jej zhoršenie. Zároveň ak dostatočne neodstránite všetko znečistenie, postupne sa Vám začne zhoršovať ovzdušie v domácnosti. A takto si často negatívne vplývate na zdravie.

Našu prácu robíme s láskou a sme zameraní len na ten najvyšší štandard tepovania a čistenia v Jakubove. V našej ponuke nenájdete len hĺbkové tepovanie sedačiek a kobercov, ale čistíme aj stoličky, matrace, lavice a iné čalúnenie. Čistenie sedačiek robíme samostatne, ale aj ako súčasť upratovacích prác. Ak by ste si želali vytepovať podlahu a sedačky vo Vašom aute, nemáme s tým problém, pretože princíp dodržujeme vždy rovnaký. Zo sedadiel odstránime rôzne škvrny, mastnoty od rúk a hlavy, aby ste mali auto znova čisté, voňavé a bez baktérií. Hlavne baktérie zhoršujú kvalitu vzduchu vo Vašom aute.

Profesionálne tepovanie v najvyššej kvalite

Prestáva sa Vám páčiť, ako vyzerajú koberce, behúne a pohovky vo Vašej firme alebo domácnosti? V Topservis máme dostatočné mnohoročné skúsenosti, aby sme Vám poskytli komplexné tepovanie a odstraňovanie fľakov. Dokážeme odstrániť drvivú väčšinu škvŕn, niektoré výrazne zlepšíme a pár odstránime iba do určitého času. Preto nás pre prípadné informácie nikdy neváhajte kontaktovať.

Ak ste nikdy neskúsili profesionálne hĺbkové tepovanie v Jakubove, tak by ste to mali vyskúšať. Našim skúsenostiam môžete dôverovať, neutralizujeme rôzne zápachy, ktoré Vám znepríjemňujú život a zhoršujú kvalitu Vášho života.

Kľudne nás kontaktujte, ak potrebujete vyriešiť problém na sedačke alebo kobercov. Hĺbkovo vytepujeme a ošetríme Vaše čalúnenie.