behúň

Tepovanie vo Vysokej pri Morave

Znečisteniu sedačky a koberca nikdy nezabránite, aj keď technológia ide míľovými krokmi a používate skvelý vysávač. Preto využite naše profesionálne tepovanie vo Vysokej pri Morave. Napriek tomu, že využívate vo vašom arzenáli naozaj efektívne vybavenie, vo Vašom čalúnení neustále hromadíte špinu. Keď si prajete, aby bola Vaša pohovka znova ako nová a vadia Vám nepríjemné škvrny, zavolajte nám.  Prídeme s našimi skúsenosťami a profesionálnym vybavením na tepovanie vo Vysokej pri Morave. Vždy Vám ochotne pomôžeme a poradíme.

S našou nahromadenou praxou, modernými metódami, ochotou a šikovnosťou Vám predvedieme vo Vysokej pri Morave naozaj skvelé tepovanie a čistenie. Pracujeme flexibilne, ochotne a radi sa prispôsobíme Vašim potrebám. Reagujeme promptne a základné informácie podávame buď mailom alebo telefonicky. Samozrejme nás môžete očakávať na čas s príjemným a úctivým vystupovaním. Na konci viacfázového tepovania budete milo prekvapení z výsledkov, ktoré odovzdáme. Pomocou našich extra efektívnych čistidiel odstránime takmer akoukoľvek škvrnu na rôznych typoch materiálov.

Celý postup tepovania staviame na efektivite

V prvom rade najskôr odstránime voľné znečistenie, ktoré zbierame jednoducho iba za pomoci prášku. Po tomto kroku čistíme fľaky a zanesenú nečistotu, ktorú nepovolíme v prvom kroku. Následne znova spúšťame hĺbkové tepovanie. Teraz roztok horúcej vody a ekologických prostriedkov nastreľujeme hlboko do vlákien čalúnenia. Takto dôkladne rozpúšťame aj ťažko odstrániteľné znečistenie z hĺbky vlákien. Hovoríme o znečistení, ktoré domácimi spotrebičmi nevyčistíte a zároveň nezvýrazňuje farbu. Na koniec profesionálnym ex traktorom odsávame prebytočnú vodu spolu s rozpusteným znečistením. Gauče a behúne oživíme, príjemne rozvoniame a dobu uschnutia rátame na hodiny. Našim odborným tepovaním vo Vysokej pri Morave ponúkame riešenie pre Váš špinavý koberec a sedačku.

Na hĺbkové čistenie čalúneného nábytku vo Vysokej pri Morave používame vodnú extrakciu horúcou vodou. Týmto spôsobom tepovaním odstránime nielen špinu, baktérie, škvrny a roztoče, ale aj prebytočné čistidlá. Čiže vyčistený nábytok a celé prostredie ošetríme zdraviu neškodne a vďaka ekologickým prostriedkom aj k životnému prostrediu. Na konci v miestnosti neucítite nič, len sviežu vôňu.

Sledujeme najmodernejšie trendy

Vyhľadávame tie najefektívnejšie dostupné metódy čistenia s najkvalitnejším vybavením. Zásobujeme sa tým najkvalitnejším vybavením a neustále naše spôsoby čistenia vylepšujeme. Naše znalosti a skúsenosti kombinujeme s priateľským a úctivým prístupom, aby ste vždy boli spokojný s našou prácou. Vysporiadame sa až z 90% rôznych typov škvŕn. Naše profi tepovanie vo Vysokej pri Morave určite vyskúšajte.

Veľmi radi Vám poradíme a zodpovieme akékoľvek dotazy ohľadne našich služieb tepovania vo Vysokej pri Morave. Kľudne nás kontaktujte o cenovú ponuku pred našim príchodom a prípadne si dohodneme čas podľa Vašich možností.

Sme odborníci v obore hĺbkového tepovania a čistenia v a radi vám predvedieme vo Vysokej pri Morave, čo dokážeme.