porovnanie koberca

Tepovanie vo Veľkých a Malých Levároch, ktoré Vám až 5x predĺži životnosť sedačky

Výber správnej firmy na viacfázové hĺbkové tepovanie vo Veľkých a Malých Levároch by ste nemali podceňovať. Z dlhodobého hľadiska bude pre Vás určite výhodnejšie, ak si vyberiete tepovaciu firmu, ktorá investuje do profesionálneho vybavenia a má dostatočnú prax a odbornú kvalifikáciu.

V poskytujeme viacfázové hĺbkové tepovanie už od roku 2006 a sme nesmierne radi, že sa k nám naši zákazníci neustále vracajú.

Ak si na tepovanie vyberiete správnu firmu, môžete si ušetriť veľa problémov. Neraz Vás neskúsený tepovač môže stáť drahú chybu a množstvo peňazí, pretože si môžete zničiť nábytok!

Dávajte si pozor na zavádzajúce nízke ceny a akciové ponuky. Celkovo v oblasti kompletných upratovacích služieb a aj tepovania v Levároch nájdete mnoho ľudí, ktorí túto prácu robia popri zamestnaní s lacným vybavením. Takýto tepovači častokrát nechajú Vašu pohovku alebo behúň premočený s priemerným výsledkom.

Osviežené, čisté a hygienické

Pri využití našich služieb máte záruku extra účinného hĺbkového tepovania najmodernejšími metódami. O vývoj čistiacich a upratovacích služieb vo svete sa neustále zaujímame a naše metódy čistenia neustále vylepšujeme. Po našej práci si svoj čalúnený nábytok nájdete krásne čistý, voňavý, bez škvŕn, baktérií a roztočov.

Celý proces tepovania v Levároch v pár krokoch

1. Našu prácu vždy začíname obhliadkou a vytypovaním miest s najväčším znečistením a koncentráciou škvŕn.                                                                                                                                          Zároveň hodnotíme druh vlákna a typ materiálu, aby sme vybrali ten najefektívnejší spôsob tepovania.

2. Vždy sme ochotní Vám pomôcť
Ak by ste potrebovali presunúť nábytok a bude to v našich silách, vždy Vám radi pomôžeme.

3. V každej situácii používame profesionálne vybavenie
Od viac filtrového vysávača až po vodné extraktory vždy používame tie najvýkonnejšie
priemyselné stroje a odstraňovače s vysoko účinnými látkami. Celé naše úsilie smerujeme k
dosiahnutiu čo najlepšieho výsledku.

4. Hĺbkové tepovanie v o Veľkých a Malých Levároch v niekoľkých fázach
Či už sa jedná o nánosy zanesenej mastnoty, alebo rôzne fľaky, vždy ich odstraňujeme v
niekoľkých fázach až do úplného odstránenia.

5. Ošetrujeme proti budúcim škvrnám a zanesenej špine
Profesionálnym ošetrením gauča a kobercov dosiahneme konzerváciu vlákien proti znečisteniu.
Týmto krokom dosiahneme, že pri nasledujúcom hĺbkovom tepovaní pekne všetko znečistenie
odstránime bez zbytkov znečistenia. Váš čalúnený nábytok bude vyzerať perfektne.

6. V poslednej fáze všetko skontrolujeme, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok. Našu prácu robíme radi a s nadšením. Preto dosahovanie perfektných výsledkov je našim poslaním.